Ogłoszenie firmy: Polska Klinika Eskulap.co.uk, Londyn

BEZPLATNE KONSULTACJE Z ZAKRESU:
STOMATOLOGII ORAZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

POLSKA PRZYCHODNIA ESKULAP W LONDYNIE WWW.ESKULAP.CO.UK


Rejon: West London
Dzielnica/miejscowość: Greenford , Ealing, Acton, Northolt, Perivale, Hounslow
Nazwa firmy: WWW.LONDOC.EU Zobacz na mapie
Rodzaj usług: Zdrowie, Medycyna
WWW.LONDOC.EU
WWW.ESKULAP.CO.UK
Niemal w centrum Greenfordu przyjmują polscy specjaliści:

ginekolog - położnik - doktor nauk medycznych Michal Kisiel ,oraz laryngolog, internista, dentysta, pediatra, lekarz medycyny estetycznej, psycholog

konsultacje ginekologiczne na najwyższym poziomie prowadzone są wyłącznie przez konsylium ordynatorskie - wszyscy nasi konsultanci posiadają tytuł doktora nauk medycznych.

Jedyna w Londynie polska Poradnia Laryngologiczna

wyposażona w najnowszy sprzęt audiologiczny ( badający słuch i jego ubytki) dla dzieci i dorosłych, aparaturę do diagnostyki i leczenia zatok, gardła, nosa i uszu .

Prowadzimy konsultacje specjalistyczne oraz kwalifikacje do zabiegów z zakresu laryngologii, jak również leczenie alergii i leczenie odpornościowe.

Leczymy zarówno niemowlęta ,małe dzieci jak i dorosłych, wykonujemy drobne zabiegi laryngologiczne.Pracują u nas doświadczeni laryngolodzy z Polski oraz pracujący w angielskim szpitalnictwie.



Klinika znajduje się na 147 Ruislip Road UB6 9QQ przy głównej ulicy z zatoczką parkingową bezpłatną dla pacjentów. Główne wejście przystosowane jest dla pacjentów niepełnosprawnych. Dobrym punktem orientacyjnym są polskie Delikatesy Mleczko gdyż Klinika znajduje się dokładnie po przeciwnej stronie ulicy.

Dojazd od stacji Ealing Brodway(central line) autobusami E7, E9. Od stacji Greenford autobusem 105 i E6

Praktyka jest zarejestrowana w Ealing Council i posiada certyfikat D1 czyli status Surgery. Posiadamy( jako pierwsza polska przychodnia w Londynie) również rejestrację w Care Qality Comission.

Działamy w pełni legalnie!

POSTAWILIŚMY NA JAKOŚC A NIE NA ILOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG -



Współpracujemy z renomowaną Kliniką na Północy Polski - diagnostyka i kwalifikacje do zabiegów operacyjnych ginekologiczno-położniczych wykonywanych przez wybitny zespół fachowców.


Pełen zakres usług dentystycznych świadczonych na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym.Liczne promocje i upusty na wybrane usługi ( bezpłatne konsultacje i przegląd) . Leczenie kompletnie bezstresowe i bezbólowe . RTG zębów na miejscu .

Proponujemy również zabiegi z zakresu kosmetologii - wypełnianie zmarszczek i botox , wykonywane przez lekarza z brytyjskim certyfikatem.

Materiały doskonałej jakości dopuszczone na rynek angielski. Konkurencyjne ceny. Teraz tylko u nas najtaniej w Londynie możesz poprawić swoją urodę- tylko 150 funtów( botox). Nie ryzykuj wykonywania tych zabiegów w niepewnych miejscach i przez osoby bez uprawnień-możesz stracić urodę bezpowrotnie ...
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów i cennik porad www.londoc.eu lub www.eskulap.co.uk oraz do rejestracji on-line lub telefonicznej pod numerami:

0 77 429 75 361 lub 0 75 063 72 796
Kontakt: WWW.LONDOC.EU
Telefon 1: +44 (0) 77 4297 5361

Czy podoba Ci się ogłoszenie Polska Klinika Eskulap.co.uk? Klikij :

Informacje dodatkowe Polska Klinika Eskulap.co.uk - Londyn

  • Data dodania
  • ponad 4 lata temu
  • Ogłoszenie
  • 76
  • Status
  • Zakończone

Parametry ogłoszenia Polska Klinika Eskulap.co.uk- Londyn

Kategoria

Zdrowie i uroda - Usługi  Londyn

Typ ogłoszenia

Usługi

Lokalizacja

Londyn - mapa

Wyświetleń

1723


Najczęściej oglądane ogłoszenia  Londyn

Liczba ogłoszeń (123)   Nowe (4)

Partnerzy i polecane strony Londyn

Zostań naszym partnerem lub zaproponuj ciekawą stronę - wystarczy wypełnić formularz!

Na tablicy Londyn codziennie setki darmowych ogłoszeń z Londynu i okolic.

Darmowe ogłoszenia tablica Londyn - bez żadnych opłat!